Використання ІТ рішень на інтенсивних курсах вивчення мов

16 Вересня, 201510:18 am

0


Використання ІТ рішень на інтенсивних курсах вивчення мов

Використання інформаційних технологій у навчальному процесі є одним з найбільших проривів у цій сфері. Вони дозволяють швидше викладати матеріал і знайшли своє місце у сфері вивчення іноземних мов. Найбільш популярним прикладом є використання електронних підручників.

Електронні підручники є відповіддю на сучасні потреби людей, які бажають розвивати свої професійні здібності і опановувати нові знання, в тому числі і знання з іноземних мов. Спеціалісти у наукових центрах спеціально готують підручники згідно з особливостями цільової аудиторії, щоб забезпечити швидке засвоєння матеріалу.

Оскільки у багатьох людей через брак часу немає можливості займатися детальним вивченням мов, актуальними та популярними стають інтенсивні курси вивчення мови. На реальному прикладі можна показати зміст на особливості таких курсів. На даний момент інформація по можливості інтенсивного вивчення іноземної мови доступні лише на російській мові, більш детально можна почитати за Інтернет запитом “интенсивный английский” або напряму ознайомитися зі сторінкою: интенсивные курсы английского в NES.

Реалізація курсу інтенсивного вивчення англійської або іншої іноземної мови не може обійтися без якісної ІТ підтримки навчання, оскільки за допомогою електронної версії курсу студент може виконувати спеціалізовані завдання на персональному комп’ютері або проходити нові теми навіть на улюбленому гаджеті.

Реалізація електронної версії матеріалу дозволяє студенту швидко отримати доступ до необхідної інформації, так як на веб-порталі представлені навігаційні можливості, що дозволяють легко і швидко переміщатися по великому обсягу інформації за допомогою запрограмованих засобів.

Також при широкому застосуванні та розповсюдженні комп’ютерної техніки, яка на сьогоднішній день стала практично загальнодоступною, дозволяє більшому числу, як студентів, так і сторонніх користувачів скрізь і в будь-який час використовувати інформацію представленої в електронній формі, що знижує рівень витрат на тиражування посібників традиційного формату.

При створенні сучасних електронних систем вивчення іноземних мов використовується мова програмування, призначена для Інтернет сайтів – HTML. Вона дозволяє проглядати сторінки у режимі онлайн та офлайн.

Спочатку викладачі готують лекційні матеріали, які конвертуються у електронний форма для їх подання в електронному вигляді за допомогою HTML.

У деяких випадках для створення спеціальних можливостей електронного підручника (тестування, графічне перетворення) використовують JavaScript.

Окремі дії виконуються в результаті дій, ініційованих користувачем. Саме за їх допомогою реалізовано тестування та видача результату тесту та інші інтерактивні електронні способи перевірки знань.

Літературні джерела:

Євсюков А. С., Дубініна Т. В. Проблеми розробки електронних підручників. // Проблеми глобалізації та моделі стійкого розвитку економіки. – Суми: 25-27 березня, 2009.