Значення офшорних компаній в сучасному бізнесі

27 Червня, 201210:22 am

0


Значення офшорних компаній в сучасному бізнесі

Значення офшорних компаній в сучасному бізнесі

Сучасний бізнес досить специфічний. Він змушений розвиватися в умовах жорсткого оподаткування. З огляду на такі несприятливі умови, бізнесу було асимілюватися, щоб залишитися на плаву і мати шанси для подальшого прогресу. Практично всі компанії, як великі, так і дрібні працюють в умовах тіньової економіки. Подвійна бухгалтерія стала звичною справою для всіх бухгалтерів, які працюють на підприємствах. Приватні підприємці, які не мають власних фірм, а працюють тільки на себе теж шукають способи, як не платити податки або скоротити їх.

У ситуації, що утворилася навколо ведення бізнесу, значну роль стали грати офшорні компанії. Для багатьох фірм, реєстрація офшорів стала одним з варіантом ухилення від податків. Чим же вони, оффшори, можуть бути корисні підприємствам і фірмам. Через них можна отримувати гроші, оплату власного товару, продукту або послуг від клієнтів, виписуючи рахунок не від імені головної фірми, а від офшорної компанії. Це допомагає не платити податок з тих сум грошей, які платять клієнти. Зазвичай замовники і споживачі вимагають, щоб їм висилали офіційні рахунки для оплати. Ці рахунки дуже важко приховати від податкової інспекції, але якщо вони виставлені від імені офшорної фірми, то ніяка податкова цікавитися ними не стане, а значить, основна компанія отримає чистий прибуток.

Важливо тільки все правильно оформити та зареєструвати офшорну компанію так, що б до неї не було жодних претензій. Треба, знайти фірму, яка буде надавати не просто юридичні послуги, а спеціалізуватися на офшорах. Тільки досвідчені юристи зможуть професійно все зробити і не викликати зайвих питань. Особа, на яку ви реєструєте нову фірму, теж повинно бути надійним. Не можна, природно оформляти її на себе, якщо на вас уже оформлена інша фірма. Це викличе ряд запитань і створить проблеми. Але, і чужій людині довіряти не рекомендується. Також, необхідно підібрати схожий рід діяльності для нової компанії. Адже вона зможе виставляти сету клієнтам від свого імені за той продукт або ті послуги, якими офіційно займається.

Створення офшорної компанії, буде вигідно не тільки для власника фірми, але і її співробітників, і споживачів, а якщо вона велика, то і для інших людей. Менші податки посприяють подальшому розвитку фірми. Ціни на її товар зможуть, порядком знизиться, а якість не погіршитися. Співробітники стануть отримувати більшу зарплату, а на фірмі почнуться відкриватися нові відділи, які потребуватимуть нових фахівцях. Все це позитивно впливає на загальну економіку і допомагає вирішити проблему безробіття.